| Nazwa marki: | FUTURE |
| Numer modelu: | Pompa mgły 0,15 cm3 |
| MOQ: | 100 000 zestawów |
| Cena £: | negocjowalne |
| Szczegóły opakowania: | Karton |
| Warunki płatności: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
| Atrybut | Wartość |
|---|---|
| Nazwa produktu | Pompa aerozolu z drobną mgiełką |
| Rozmiar standardowy | 1 cal (25,4 mm ± 0,15 mm) |
| Tworzywo | Blacha blaszana / aluminium |
| Długość rurki zanurzeniowej | Dostosowane do wysokości puszki |
| Opcje wykończenia | Zwykły / przezroczysty lakier / złoty lakier |
| Wewnętrzna średnica otworu | 25,4 ± 0,07 mm |
| Zewnętrzna średnica otworu | 31,2 ± 0,1 mm |
| Materiał uszczelki wewnętrznej | Buna / Neopren / Butyl |
| Materiał rurki zanurzeniowej | Polietylen |
| Część | Tworzywo | Opcje/Specyfikacje |
|---|---|---|
| Puchar montażowy | Blacha blaszana | Z dołeczkami lub bez |
| Puchar montażowy | Aluminium | Złoty lakier / wykończenie Microflex |
| Uszczelka zewnętrzna | Buna | Standard |
| Uszczelka wewnętrzna | Buna / Neopren / Butyl | Fakultatywny |
| Trzon | Nylon | 1×0,46 mm, 1×0,51 mm, 2×0,51 mm, 2×0,61 mm, 4×0,61 mm |
| Wiosna | Stal nierdzewna | Standard |
| Mieszkania | Nylon | Φ4,3 mm (obszar natryskiwania: 14,52 mm²) |
| Obszar natryskiwania VPH | -- | 6,7 mm² |
| Stalowa Kula | Stal nierdzewna | Φ3,5 mm |
| Nazwa marki: | FUTURE |
| Numer modelu: | Pompa mgły 0,15 cm3 |
| MOQ: | 100 000 zestawów |
| Cena £: | negocjowalne |
| Szczegóły opakowania: | Karton |
| Warunki płatności: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
| Atrybut | Wartość |
|---|---|
| Nazwa produktu | Pompa aerozolu z drobną mgiełką |
| Rozmiar standardowy | 1 cal (25,4 mm ± 0,15 mm) |
| Tworzywo | Blacha blaszana / aluminium |
| Długość rurki zanurzeniowej | Dostosowane do wysokości puszki |
| Opcje wykończenia | Zwykły / przezroczysty lakier / złoty lakier |
| Wewnętrzna średnica otworu | 25,4 ± 0,07 mm |
| Zewnętrzna średnica otworu | 31,2 ± 0,1 mm |
| Materiał uszczelki wewnętrznej | Buna / Neopren / Butyl |
| Materiał rurki zanurzeniowej | Polietylen |
| Część | Tworzywo | Opcje/Specyfikacje |
|---|---|---|
| Puchar montażowy | Blacha blaszana | Z dołeczkami lub bez |
| Puchar montażowy | Aluminium | Złoty lakier / wykończenie Microflex |
| Uszczelka zewnętrzna | Buna | Standard |
| Uszczelka wewnętrzna | Buna / Neopren / Butyl | Fakultatywny |
| Trzon | Nylon | 1×0,46 mm, 1×0,51 mm, 2×0,51 mm, 2×0,61 mm, 4×0,61 mm |
| Wiosna | Stal nierdzewna | Standard |
| Mieszkania | Nylon | Φ4,3 mm (obszar natryskiwania: 14,52 mm²) |
| Obszar natryskiwania VPH | -- | 6,7 mm² |
| Stalowa Kula | Stal nierdzewna | Φ3,5 mm |