| Nazwa marki: | FUTURE |
| Numer modelu: | Pompa mgły 0,15 cm3 |
| MOQ: | 100 000 zestawów |
| Cena £: | negocjowalne |
| Szczegóły opakowania: | Karton |
| Warunki płatności: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
| Nazwa produktu | Pompa aerosołowa do mgły |
| Wielkość standardowa | 1 cala (25,4 mm ± 0,15 mm) |
| Materiał | Płyty cynowe / aluminium |
| Długość rurki | Dostosowane według wysokości puszki |
| Zakończenie | Lakt prosty / przezroczysty / złoty |
| Wewnętrzna średnica otwierania | 250,4 ± 0,07 mm |
| Średnica zewnętrznego otworu | 31.2 ± 0,1 mm |
| Materiał uszczelnienia wewnętrznego | Buna / Neopren / Butyl |
| Materiał z rurki zanurzającej | Polietylen |
| Składnik | Materiał | Opcje / specyfikacje |
|---|---|---|
| Puchar montażowy | Płytka cynowa | Z lub bez dołków |
| Puchar montażowy | Aluminiowe | Złoty lakier / wykończenie mikroflex |
| Włókna | Buna | Standardowy |
| Gasketa wewnętrzna | Buna / Neopren / Butyl | Opcjonalnie |
| Stąb | Włókna włókiennicze | 1x0,46mm, 1x0,51mm, 2x0,51mm, 2x0,61mm, 4x0,61mm |
| Wiosna | Stal nierdzewna | Standardowy |
| Mieszkania | Włókna włókiennicze | Φ4,3 mm (obszar rozpylania: 14,52 mm2) |
| Obszar rozpylania VPH | - Tak. | 60,7 mm2 |
| Stalowa kulka | Stal nierdzewna | Φ3,5 mm |
| Nazwa marki: | FUTURE |
| Numer modelu: | Pompa mgły 0,15 cm3 |
| MOQ: | 100 000 zestawów |
| Cena £: | negocjowalne |
| Szczegóły opakowania: | Karton |
| Warunki płatności: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
| Nazwa produktu | Pompa aerosołowa do mgły |
| Wielkość standardowa | 1 cala (25,4 mm ± 0,15 mm) |
| Materiał | Płyty cynowe / aluminium |
| Długość rurki | Dostosowane według wysokości puszki |
| Zakończenie | Lakt prosty / przezroczysty / złoty |
| Wewnętrzna średnica otwierania | 250,4 ± 0,07 mm |
| Średnica zewnętrznego otworu | 31.2 ± 0,1 mm |
| Materiał uszczelnienia wewnętrznego | Buna / Neopren / Butyl |
| Materiał z rurki zanurzającej | Polietylen |
| Składnik | Materiał | Opcje / specyfikacje |
|---|---|---|
| Puchar montażowy | Płytka cynowa | Z lub bez dołków |
| Puchar montażowy | Aluminiowe | Złoty lakier / wykończenie mikroflex |
| Włókna | Buna | Standardowy |
| Gasketa wewnętrzna | Buna / Neopren / Butyl | Opcjonalnie |
| Stąb | Włókna włókiennicze | 1x0,46mm, 1x0,51mm, 2x0,51mm, 2x0,61mm, 4x0,61mm |
| Wiosna | Stal nierdzewna | Standardowy |
| Mieszkania | Włókna włókiennicze | Φ4,3 mm (obszar rozpylania: 14,52 mm2) |
| Obszar rozpylania VPH | - Tak. | 60,7 mm2 |
| Stalowa kulka | Stal nierdzewna | Φ3,5 mm |