|
|
| Nazwa marki: | FUTURE |
| Numer modelu: | TC04 |
| MOQ: | 100 000 |
| Cena £: | negocjowalne |
| Szczegóły opakowania: | Karton |
| Warunki płatności: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
| Składnik | Opis części |
|---|---|
| Materiał | PP (polipropylen) |
| Średnica | 35.13mm |
| Wysokość | 27.34mm |
| Szerokość | 500,1 mm |
|
| Nazwa marki: | FUTURE |
| Numer modelu: | TC04 |
| MOQ: | 100 000 |
| Cena £: | negocjowalne |
| Szczegóły opakowania: | Karton |
| Warunki płatności: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
| Składnik | Opis części |
|---|---|
| Materiał | PP (polipropylen) |
| Średnica | 35.13mm |
| Wysokość | 27.34mm |
| Szerokość | 500,1 mm |