|
|
| Nazwa marki: | FUTURE |
| Numer modelu: | JC-6594 |
| MOQ: | 100 000 |
| Cena £: | negocjowalne |
| Szczegóły opakowania: | Karton |
| Warunki płatności: | Western Union, T/T, D/P, D/A, L/C |
| Component | Part Description |
|---|---|
| Mounting cup | Both sides with clear lacquered tinplate, with down dimples |
| Outer gasket | Buna |
| Inner gasket | Butyl |
| Stem | Double orifice 1* φ 0.51mm natural |
| Spring | Stainless steel |
| Housing | Tail orifice Dia φ2*φ0.33mm orange |
| Dip tube | Standard natural color |
|
| Nazwa marki: | FUTURE |
| Numer modelu: | JC-6594 |
| MOQ: | 100 000 |
| Cena £: | negocjowalne |
| Szczegóły opakowania: | Karton |
| Warunki płatności: | Western Union, T/T, D/P, D/A, L/C |
| Component | Part Description |
|---|---|
| Mounting cup | Both sides with clear lacquered tinplate, with down dimples |
| Outer gasket | Buna |
| Inner gasket | Butyl |
| Stem | Double orifice 1* φ 0.51mm natural |
| Spring | Stainless steel |
| Housing | Tail orifice Dia φ2*φ0.33mm orange |
| Dip tube | Standard natural color |