|
|
| Nazwa marki: | FUTURE |
| Numer modelu: | JC-D2303 |
| MOQ: | 100 000 |
| Cena £: | negocjowalne |
| Szczegóły opakowania: | Karton |
| Nazwa produktu | Zawór aerosołowy do farb żeńskich |
|---|---|
| Rodzaj zaworu | Zawór do ciągłego rozpylania farby |
| Zastosowanie | Farba wtryskowa / powłoka przemysłowa |
| Struktura zaworu | Wyniki badań |
| Puchar montażowy | Płyty cynowe, lakierowane z obu stron |
| Średnica kubka | 250,4 mm (1 cali standardowo) |
| Grubość kubka | 0.30 mm / Dostosowywalne |
| Materiał uszczelnienia | Buna N / Neopren / Butyl |
| Wiosna | Stal nierdzewna |
| Mieszkania | Nylon / POM |
| Wzór rozpylania | Mgła / Spray wentylator |
| Wskaźnik zwolnień | Zmiennik |
| Kompatybilność napędu | Mieszaniny LPG/Węglowodorów |
| Rodzaj siłownika | Kompatybilny z aktywatorem farby kobiecej |
| Kolor | Dostosowywalne |
| Usługa OEM | Dostępne |
| MOQ | Negocjowalne |
|
| Nazwa marki: | FUTURE |
| Numer modelu: | JC-D2303 |
| MOQ: | 100 000 |
| Cena £: | negocjowalne |
| Szczegóły opakowania: | Karton |
| Nazwa produktu | Zawór aerosołowy do farb żeńskich |
|---|---|
| Rodzaj zaworu | Zawór do ciągłego rozpylania farby |
| Zastosowanie | Farba wtryskowa / powłoka przemysłowa |
| Struktura zaworu | Wyniki badań |
| Puchar montażowy | Płyty cynowe, lakierowane z obu stron |
| Średnica kubka | 250,4 mm (1 cali standardowo) |
| Grubość kubka | 0.30 mm / Dostosowywalne |
| Materiał uszczelnienia | Buna N / Neopren / Butyl |
| Wiosna | Stal nierdzewna |
| Mieszkania | Nylon / POM |
| Wzór rozpylania | Mgła / Spray wentylator |
| Wskaźnik zwolnień | Zmiennik |
| Kompatybilność napędu | Mieszaniny LPG/Węglowodorów |
| Rodzaj siłownika | Kompatybilny z aktywatorem farby kobiecej |
| Kolor | Dostosowywalne |
| Usługa OEM | Dostępne |
| MOQ | Negocjowalne |