|
|
| Nazwa marki: | FUTURE |
| Numer modelu: | JCWHC02 |
| MOQ: | 100000 |
| Cena £: | negocjowalne |
| Szczegóły opakowania: | CARTON |
| Warunki płatności: | Western Union,T/T,D/P,D/A,L/C |
| Nazwa produktu | Zawór rozpylający dezodorant |
|---|---|
| Rodzaj zaworu | Zawór aerosołowy do ciągłego rozpylania |
| Zastosowanie | Deodorant / Spray do ciała / Antitranspirant |
| Puchar montażowy | Płyty cynowe, lakierowane z obu stron |
| Średnica kubka | 250,4 mm (1 cali standardowo) |
| Grubość kubka | 0.30 mm / Dostosowywalne |
| Otwór łodygi | 00,33 mm / 0,41 mm / Dostosowywalne |
| Otwór ciała | 00,40 mm / 0,51 mm / Dostosowany |
| Materiał uszczelnienia | Buna N / Butyl (klasy kosmetycznej) |
| Wiosna | Stal nierdzewna |
| Mieszkania | POM / Nylon |
| Rurka do zanurzenia | PE, dostosowywalna długość |
| Wzór rozpylania | Wspaniała mgła |
| Kompatybilność napędu | LPG / mieszanki węglowodorów / DME |
| Rodzaj siłownika | Deodorant kompatybilny |
| Kolor | Dostosowywalne |
| Usługa OEM | Dostępne |
| MOQ | Negocjowalne |
|
| Nazwa marki: | FUTURE |
| Numer modelu: | JCWHC02 |
| MOQ: | 100000 |
| Cena £: | negocjowalne |
| Szczegóły opakowania: | CARTON |
| Warunki płatności: | Western Union,T/T,D/P,D/A,L/C |
| Nazwa produktu | Zawór rozpylający dezodorant |
|---|---|
| Rodzaj zaworu | Zawór aerosołowy do ciągłego rozpylania |
| Zastosowanie | Deodorant / Spray do ciała / Antitranspirant |
| Puchar montażowy | Płyty cynowe, lakierowane z obu stron |
| Średnica kubka | 250,4 mm (1 cali standardowo) |
| Grubość kubka | 0.30 mm / Dostosowywalne |
| Otwór łodygi | 00,33 mm / 0,41 mm / Dostosowywalne |
| Otwór ciała | 00,40 mm / 0,51 mm / Dostosowany |
| Materiał uszczelnienia | Buna N / Butyl (klasy kosmetycznej) |
| Wiosna | Stal nierdzewna |
| Mieszkania | POM / Nylon |
| Rurka do zanurzenia | PE, dostosowywalna długość |
| Wzór rozpylania | Wspaniała mgła |
| Kompatybilność napędu | LPG / mieszanki węglowodorów / DME |
| Rodzaj siłownika | Deodorant kompatybilny |
| Kolor | Dostosowywalne |
| Usługa OEM | Dostępne |
| MOQ | Negocjowalne |