|
|
| Nazwa marki: | Future |
| MOQ: | 100 000 zestawów |
| Cena £: | negocjowalne |
| Szczegóły opakowania: | Karton |
| Warunki płatności: | L/C, D/A, D/A, D/P, T/T, WESTERN UNIon, Moneygram |
| Nazwa produktu | Wynik wyników badania |
| Rodzaj zaworu | Zawór ciągłego rozprowadzania pianki |
| Zastosowanie | Mousse do włosów / Pianka do stylizacji |
| Puchar montażowy | Płyty cynowe, lakierowane z obu stron |
| Średnica kubka | 250,4 mm (1 cali standardowo) |
| Grubość kubka | 0.30 mm / Dostosowywalne |
| Otwór łodygi | Zastosowalne (kontrola pianki) |
| Otwór ciała | Dostosowywalne |
| Materiał uszczelnienia | Buna N / Neopren / Butyl |
| Wiosna | Stal nierdzewna |
| Mieszkania | POM / Nylon |
| Rurka do zanurzenia | PE, dostosowywalna długość |
| Wzór rozpylania | Wynik bogatej pianki / muszy |
| Wskaźnik zwolnień | Zmiennik |
| Kompatybilność napędu | Mieszaniny LPG/Węglowodorów |
| Rodzaj siłownika | Kompatybilny z napędem do włosów |
| Kolor | Dostosowywalne |
| Usługa OEM | Dostępne |
| MOQ | Negocjowalne |
|
| Nazwa marki: | Future |
| MOQ: | 100 000 zestawów |
| Cena £: | negocjowalne |
| Szczegóły opakowania: | Karton |
| Warunki płatności: | L/C, D/A, D/A, D/P, T/T, WESTERN UNIon, Moneygram |
| Nazwa produktu | Wynik wyników badania |
| Rodzaj zaworu | Zawór ciągłego rozprowadzania pianki |
| Zastosowanie | Mousse do włosów / Pianka do stylizacji |
| Puchar montażowy | Płyty cynowe, lakierowane z obu stron |
| Średnica kubka | 250,4 mm (1 cali standardowo) |
| Grubość kubka | 0.30 mm / Dostosowywalne |
| Otwór łodygi | Zastosowalne (kontrola pianki) |
| Otwór ciała | Dostosowywalne |
| Materiał uszczelnienia | Buna N / Neopren / Butyl |
| Wiosna | Stal nierdzewna |
| Mieszkania | POM / Nylon |
| Rurka do zanurzenia | PE, dostosowywalna długość |
| Wzór rozpylania | Wynik bogatej pianki / muszy |
| Wskaźnik zwolnień | Zmiennik |
| Kompatybilność napędu | Mieszaniny LPG/Węglowodorów |
| Rodzaj siłownika | Kompatybilny z napędem do włosów |
| Kolor | Dostosowywalne |
| Usługa OEM | Dostępne |
| MOQ | Negocjowalne |