| Nazwa marki: | Future |
| MOQ: | 100 000 zestawów |
| Cena £: | negocjowalne |
| Szczegóły opakowania: | Karton |
| Warunki płatności: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Nazwa produktu | Zawór w sprayu dezodorantu w aerozolu |
| Typ zaworu | Zawór aerozolowy do ciągłego rozpylania |
| Aplikacja | Dezodorant/spray do ciała/antyperspirant |
| Puchar montażowy | Blacha ocynowana, obustronnie lakierowana |
| Średnica filiżanki | 25,4 mm (w standardzie 1 cal) |
| Grubość filiżanki | 0,30 mm / Możliwość dostosowania |
| Otwór trzpienia | 0,33 mm / 0,41 mm / Możliwość dostosowania |
| Otwór ciała | 0,40 mm / 0,51 mm / Możliwość dostosowania |
| Materiał uszczelki | Buna N / Butyl (gatunek kosmetyczny) |
| Wiosna | Stal nierdzewna |
| Mieszkania | POM/Nylon |
| Rurka do zanurzania | PE, długość dostosowywana |
| Wzór sprayu | Dobra mgła |
| Kompatybilność paliwa | LPG/mieszanki węglowodorów/DME |
| Typ siłownika | Kompatybilny z aktywatorem dezodorantu |
| Kolor | Możliwość dostosowania |
| Usługa OEM | Dostępny |
| MOQ | Zbywalny |
| Nazwa marki: | Future |
| MOQ: | 100 000 zestawów |
| Cena £: | negocjowalne |
| Szczegóły opakowania: | Karton |
| Warunki płatności: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Nazwa produktu | Zawór w sprayu dezodorantu w aerozolu |
| Typ zaworu | Zawór aerozolowy do ciągłego rozpylania |
| Aplikacja | Dezodorant/spray do ciała/antyperspirant |
| Puchar montażowy | Blacha ocynowana, obustronnie lakierowana |
| Średnica filiżanki | 25,4 mm (w standardzie 1 cal) |
| Grubość filiżanki | 0,30 mm / Możliwość dostosowania |
| Otwór trzpienia | 0,33 mm / 0,41 mm / Możliwość dostosowania |
| Otwór ciała | 0,40 mm / 0,51 mm / Możliwość dostosowania |
| Materiał uszczelki | Buna N / Butyl (gatunek kosmetyczny) |
| Wiosna | Stal nierdzewna |
| Mieszkania | POM/Nylon |
| Rurka do zanurzania | PE, długość dostosowywana |
| Wzór sprayu | Dobra mgła |
| Kompatybilność paliwa | LPG/mieszanki węglowodorów/DME |
| Typ siłownika | Kompatybilny z aktywatorem dezodorantu |
| Kolor | Możliwość dostosowania |
| Usługa OEM | Dostępny |
| MOQ | Zbywalny |