|
|
| Nazwa marki: | FUTURE |
| Numer modelu: | JC-6404 |
| MOQ: | 100 000 |
| Cena £: | negocjowalne |
| Szczegóły opakowania: | Karton |
| Warunki płatności: | Western Union, T/T, D/P, D/A, L/C |
Our high-performance Colored Ribbon Valve Actuator is professionally engineered to deliver precise and reliable actuation for industrial valve control applications. As a core component for valve operation, this actuator features a durable colored ribbon design that enhances visibility and ease of identification in complex industrial environments, while ensuring smooth and consistent valve actuation.
| Component | Specification |
|---|---|
| Mounting Cup | Both side clear lacquered tinplate |
| Outer Gasket | Buna |
| Inner Gasket | Butyl (U-133) |
| Orifice | Double Orifice 2×ф0.020" (2×ф0.51mm) Orange |
| Spring | Stainless steel |
| Housing | Tail orifice-ф0.080" (¢2.00mm) Natural |
| Dip Tube | Standard (Natural) |
|
| Nazwa marki: | FUTURE |
| Numer modelu: | JC-6404 |
| MOQ: | 100 000 |
| Cena £: | negocjowalne |
| Szczegóły opakowania: | Karton |
| Warunki płatności: | Western Union, T/T, D/P, D/A, L/C |
Our high-performance Colored Ribbon Valve Actuator is professionally engineered to deliver precise and reliable actuation for industrial valve control applications. As a core component for valve operation, this actuator features a durable colored ribbon design that enhances visibility and ease of identification in complex industrial environments, while ensuring smooth and consistent valve actuation.
| Component | Specification |
|---|---|
| Mounting Cup | Both side clear lacquered tinplate |
| Outer Gasket | Buna |
| Inner Gasket | Butyl (U-133) |
| Orifice | Double Orifice 2×ф0.020" (2×ф0.51mm) Orange |
| Spring | Stainless steel |
| Housing | Tail orifice-ф0.080" (¢2.00mm) Natural |
| Dip Tube | Standard (Natural) |