|
|
| Nazwa marki: | FUTURE |
| Numer modelu: | 2-DC |
| MOQ: | 100 000 |
| Cena £: | negocjowalne |
| Szczegóły opakowania: | Karton |
| Warunki płatności: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
| Komponent | Specyfikacja |
|---|---|
| Kubek montażowy | Obustronnie z przezroczystym lakierowanym białym metalem, z wgłębieniami |
| Uszczelka zewnętrzna | Do tego |
| Uszczelka wewnętrzna | Butil |
| Trzpień | Pojedynczy otwór 1*0,51 mm naturalny |
| Sprężyna | Stal nierdzewna |
| Obudowa | Otwór ogonowy Ø 2*0,33 mm pomarańczowy |
| Rurka zanurzeniowa | Standardowy naturalny kolor |
|
| Nazwa marki: | FUTURE |
| Numer modelu: | 2-DC |
| MOQ: | 100 000 |
| Cena £: | negocjowalne |
| Szczegóły opakowania: | Karton |
| Warunki płatności: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
| Komponent | Specyfikacja |
|---|---|
| Kubek montażowy | Obustronnie z przezroczystym lakierowanym białym metalem, z wgłębieniami |
| Uszczelka zewnętrzna | Do tego |
| Uszczelka wewnętrzna | Butil |
| Trzpień | Pojedynczy otwór 1*0,51 mm naturalny |
| Sprężyna | Stal nierdzewna |
| Obudowa | Otwór ogonowy Ø 2*0,33 mm pomarańczowy |
| Rurka zanurzeniowa | Standardowy naturalny kolor |