|
|
| Nazwa marki: | FUTURE |
| Numer modelu: | JC-6404 |
| MOQ: | 100 000 |
| Cena £: | negocjowalne |
| Szczegóły opakowania: | Karton |
| Warunki płatności: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
Nasz zawór do przycinania wstążek, znany również jako ozdobny zawór sterujący wstążką i zawór regulacji wstążki, to precyzyjne akcesorium przeznaczone do pakowania prezentów, rękodzieła i profesjonalnych zastosowań dekoracyjnych. Wykonany z najwyższej jakości trwałych materiałów, ten zawór do przycinania wstążek zapewnia płynną, dokładną kontrolę dozowania i przycinania wstążki, ułatwiając uzyskanie schludnych, równych cięć i spójnych długości wstążki do różnych potrzeb dekoracyjnych.
| Komponent | Specyfikacja |
|---|---|
| Kubek montażowy | Blacha cynowana lakierowana z obu stron |
| Uszczelka zewnętrzna | Buna |
| Uszczelka wewnętrzna | Butyl (U-133) |
| Zespół zaworu | Podwójny otwór 2×φ0.020" (2×φ0.51mm) Pomarańczowy |
| Sprężyna | Stal nierdzewna |
| Obudowa | Otwór ogonowy-φ0.080" (⌀2.00mm) Naturalny |
| Rurka zanurzeniowa | Standardowa (Naturalna) |
Precyzyjny zawór regulacji wstążki pozwala użytkownikom szybko regulować napięcie wstążki, dozować i przycinać wstążkę satynową na równe długości z czystymi cięciami – bez strzępienia, bez nierównych krawędzi.
|
| Nazwa marki: | FUTURE |
| Numer modelu: | JC-6404 |
| MOQ: | 100 000 |
| Cena £: | negocjowalne |
| Szczegóły opakowania: | Karton |
| Warunki płatności: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
Nasz zawór do przycinania wstążek, znany również jako ozdobny zawór sterujący wstążką i zawór regulacji wstążki, to precyzyjne akcesorium przeznaczone do pakowania prezentów, rękodzieła i profesjonalnych zastosowań dekoracyjnych. Wykonany z najwyższej jakości trwałych materiałów, ten zawór do przycinania wstążek zapewnia płynną, dokładną kontrolę dozowania i przycinania wstążki, ułatwiając uzyskanie schludnych, równych cięć i spójnych długości wstążki do różnych potrzeb dekoracyjnych.
| Komponent | Specyfikacja |
|---|---|
| Kubek montażowy | Blacha cynowana lakierowana z obu stron |
| Uszczelka zewnętrzna | Buna |
| Uszczelka wewnętrzna | Butyl (U-133) |
| Zespół zaworu | Podwójny otwór 2×φ0.020" (2×φ0.51mm) Pomarańczowy |
| Sprężyna | Stal nierdzewna |
| Obudowa | Otwór ogonowy-φ0.080" (⌀2.00mm) Naturalny |
| Rurka zanurzeniowa | Standardowa (Naturalna) |
Precyzyjny zawór regulacji wstążki pozwala użytkownikom szybko regulować napięcie wstążki, dozować i przycinać wstążkę satynową na równe długości z czystymi cięciami – bez strzępienia, bez nierównych krawędzi.