| Nazwa marki: | Future |
| MOQ: | 100 000 zestawów |
| Cena £: | negocjowalne |
| Szczegóły opakowania: | Karton |
| Warunki płatności: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Komponent | Opis części |
|---|---|
| Kubek montażowy | Obustronnie z przezroczystym lakierowanym blachy cynowej, z wgłębieniami w dół |
| Uszczelka zewnętrzna | Buna |
| Uszczelka wewnętrzna | Buna/Butyl/Neopren itp. |
| Trzpień | Pojedynczy otwór 1*0,51 mm naturalny |
| Sprężyna | Stal nierdzewna |
| Obudowa | Średnica otworu ogonowego 2*0,33 mm |
| Rurka zanurzeniowa | Standardowy naturalny kolor |
| Nazwa marki: | Future |
| MOQ: | 100 000 zestawów |
| Cena £: | negocjowalne |
| Szczegóły opakowania: | Karton |
| Warunki płatności: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Komponent | Opis części |
|---|---|
| Kubek montażowy | Obustronnie z przezroczystym lakierowanym blachy cynowej, z wgłębieniami w dół |
| Uszczelka zewnętrzna | Buna |
| Uszczelka wewnętrzna | Buna/Butyl/Neopren itp. |
| Trzpień | Pojedynczy otwór 1*0,51 mm naturalny |
| Sprężyna | Stal nierdzewna |
| Obudowa | Średnica otworu ogonowego 2*0,33 mm |
| Rurka zanurzeniowa | Standardowy naturalny kolor |