| Nazwa marki: | Future |
| MOQ: | 100 000 zestawów |
| Cena £: | negocjowalne |
| Szczegóły opakowania: | Karton |
| Warunki płatności: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Nazwa produktu | Zawór aerozolowy do czyścika gaźników |
|---|---|
| Rozmiar | Jeden cal |
| Kubek montażowy | Blacha cynowa |
| Próbki | Darmowe |
| Zastosowanie | Puszki aerozolowe, spray do czyszczenia wtryskiwaczy samochodowych |
| Kubek montażowy | Obustronnie z lakierowanej blachy cynowej, z wgłębieniami dolnymi |
|---|---|
| Uszczelka zewnętrzna | Do tego |
| Uszczelka wewnętrzna | Butyl |
| Trzpień | Pojedynczy otwór 1*0,51mm naturalny |
| Sprężyna | Stal nierdzewna |
| Obudowa | Średnica otworu tylnego 2*0,33mm pomarańczowy |
| Rurka zanurzeniowa | Standardowy naturalny kolor |
| Nazwa marki: | Future |
| MOQ: | 100 000 zestawów |
| Cena £: | negocjowalne |
| Szczegóły opakowania: | Karton |
| Warunki płatności: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Nazwa produktu | Zawór aerozolowy do czyścika gaźników |
|---|---|
| Rozmiar | Jeden cal |
| Kubek montażowy | Blacha cynowa |
| Próbki | Darmowe |
| Zastosowanie | Puszki aerozolowe, spray do czyszczenia wtryskiwaczy samochodowych |
| Kubek montażowy | Obustronnie z lakierowanej blachy cynowej, z wgłębieniami dolnymi |
|---|---|
| Uszczelka zewnętrzna | Do tego |
| Uszczelka wewnętrzna | Butyl |
| Trzpień | Pojedynczy otwór 1*0,51mm naturalny |
| Sprężyna | Stal nierdzewna |
| Obudowa | Średnica otworu tylnego 2*0,33mm pomarańczowy |
| Rurka zanurzeniowa | Standardowy naturalny kolor |